nr 1423 4365
Färgetsning
Loren Halmwood, Signerad, Same. Bildmått: 25x32, yttermått inklusive ram: 45x50 cm
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 4 oktober 2021 kl 18:49:28
| Tid |
Kund |
Bud |
28/9 18:45:34
100 kr
4/10 18:19:52